OPIS DOMKÓW

Do dyspozycji gości posiadamy 158 miejsc:

Domki Malarzy (z obrazami Dega i Boscha) posiadające podwyższony standard , a dodatkowo są przystosowane dla osób niepełnosprawnych (duża łazienka i jeden duży pokój połączony z aneksem kuchennym). Ocieplone z drewnianą elewacją, z dużym przeszkleniem tarasowym, tarasem z parasolem, dodatkowe wyposażenie: ręczniki i kosmetyki. Domki te są przeznaczone na pobyt 1-3 osób.

Domki Malarzy posiadające podwyższony standard (duży pokój połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka). Ocieplone z drewnianą elewacją, z dużym przeszkleniem tarasowym, tarasem z parasolem, dodatkowe wyposażenie: ręczniki i kosmetyki. Domki te są przeznaczone na pobyt 1-5 osób.

14 Domków z Tarasem  - 1-4 osoby (ocieplone z drewnianą elewacją, z dużym przeszkleniem tarasowym, tarasem z parasolem, dodatkowe wyposażenie: ręczniki i kosmetyki).

3 Domki z Tarasem w szeregu - 1-4 osoby (ocieplone z drewnianą elewacją, z dużym przeszkleniem tarasowym, tarasem, dodatkowe wyposażenie: ręczniki i kosmetyki.

Domków z Legendą  1-4 osoby,

Domków z Legendą w szeregu  1-4 osoby,

 

Rozkład Domków z Legendą i z Tarasem wygląda następująco: dwa pokoje sypialne po dwa łóżka- łącznie cztery miejsca. Wyposażone w lampki nocne, szafki nocne, regał na ubrania, pościel.

Pokój dzienny: stół, cztery krzesła, piecyk kominkowy (pakiet drewna kominkowego - do zakupienia w recepcji) i aneks kuchenny (stół kuchenny, lodówka, kuchenka do gotowania, czajnik, talerze, sztućce, garnki, patelnia, deska do krojenia, nóż, durszlak, szklanki), grzejnik elektryczny konwektorowy, szczotka, szufelka, mop.

Łazienka: prysznic z deszczownicą, toaleta, umywalka, lusterko, grzejnik drabinkowy, bojler.

Domków 2 osobowych.  Każdy z nich wyposażony jest w dwa łóżka, lodówkę i czajnik elektryczny, regał na ubrania, talerze, sztućce, szklanki oraz łazienkę.

Wszystkie domki połączone sa w szereg.

 

Apartament  1-5 osób.  Wyposażony w podwójne łóżko małżeńskie, podwójną rozkładaną kanapę, stół, cztery krzesła, 2 szafy (jedna typu komandor), piecyk kominkowy, kuchnię (lodówka, kuchenka do gotowania, czajnik, talerze, sztućce, garnki, patelnia, deska do krojenia, nóż, durszlak, szklanki) oraz łazienkę (prysznic z deszczownicą, toaleta, umywalka, lusterko, grzejnik drabinkowy, bojler). Apartament nie jest domkiem wolnostojącym  lecz zlokalizowany jest w większym budynku. Posiada oddzielne wejście oraz taras.

 

Przed budynkiem istnieje możliwość skorzystania z krzesełek oraz stolików, można także wypożyczyć grilla. 

 

Domki ogrzewane są grzejnikami elektrycznymi i kominkami. Domki 2 osobowe i dwa Domki z Tarasem (42,43) oraz apartament są podłączone do centralnego ogrzewania.

Domki 27, 28, 42 i 43 nie posiadają piecyka kominkowego.

 

Typy domków:

z Legendą:

Domek "A"  nr: 6,7,8,20,21

Domek "B"  nr: 22,23

Domek "C"  nr: 9,10,

                        29,30,31,32,33,34 - domki w szeregu

z Tarasem:

Domek "D" nr: 1

Domek "E" nr: 11,12,19

Domek "F" nr: 13,14,15,16, 17, 18, 24, 25

                     26 - domek w szeregu, 

                     27, 28, 42, 43 - domki w szeregu, bez kominków

                      

Malarzy:

Domek "G" nr: 2(Dega) ,3(Bosch) -3 osobowe

Domek "H" nr: 4 ,5 -5 osobowe

 

Domki 2 osobowe  nr: 35, 36, 37, 38, 39

 

AKTUALNE PROMOCJE