BEZPŁATNA KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA W NATURA SPA ANAPAUSIS

Zapraszamy na bezpłatną konsultację fizjoterapeutyczną w Natura Spa Anapausis.

Od najbliższej soboty (21 lipca 2018) zapraszamy Państwa do korzystania z usług Pani Katarzyny Rozmacińskiej, fizjoterapeuty i ratownika medycznego  z 25 letnim doświadczeniem.

Zapraszamy na 15 minutową bezpłatną konsultację z wyspecjalizowanym fizjoterapeutą w celu określenia zakresu jednorazowego zabiegu lub ustalenia indywidualnego planu rehabilitacji.

Wnikliwy wywiad i badanie kliniczne pomogą postawić diagnozę, wyjaśnić pacjentowi przyczyny i skutki choroby, określić częstotliwość i intensywność spotkań, ćwiczeń i zabiegów.

Celem konsultacji jest stworzenie jak najbardziej optymalnego programu rehabilitacyjnego dla każdego pacjenta.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną mechanizmy odpowiadające za dany problem terapeutyczny, omówione zostaną również najefektywniejsze możliwości jego rozwiązania.

Najważniejszym zadaniem rehabilitacji jest zwalczanie bólu i polepszenie jakości życia pacjenta. Pozwala na to dokładna diagnostyka oraz leczenie chorób, dysfunkcji i urazów- głównie układów kostnego, mięśniowego i nerwowego. Konsultacje z wykwalifikowanym fizjoterapeutą zapewniają korektę źle wypracowanych wzorców ruchowych i uszkodzeń aparatu ruchu.

 

Oferta zabiegów :

- masaż leczniczy (suchy) całkowity lub częściowy, z możliwością zastosowania aromatoterapii

- terapia manualna

- ostroga piętowa

- kinesiotaping

- rwa kulszowa

- rehabilitacja kręgosłupa, ręki, barku, kolan, stopy

- kinezyterapia (leczenie ruchem)

- trening autogenny

- rehabilitacja kardiologiczna, po udarach, wylewach, różnych operacjach i urazach

- okłady borowinowe i krio

- reha-sport

 

Koszt terapii, zabiegów, masaży i ćwiczeń  ustalany jest indywidualnie w zależności od schorzenia, dysfunkcji, potrzeb i możliwości pacjenta.  Określany jest podczas bezpłatnej 15 minutowej konsultacji w Natura Spa Anapausis.

 

Z usług Pani Katarzyny Rozmacińskiej mogą Państwo korzystać w dniach:

*sobota-niedziela 8.00-20.00

*poniedziałek-piątek 18.00-21.00

 

Prosimy o wcześniejsze zapisy, telefonicznie pod nr +48 68 391 50 94, bądź osobiście w recepcji Ośrodka Anapausis.

 

Bo w "zdrowym ciele, zdrowy duch" :)

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

OŚRODEK

Dzisiaj w Gryżynie

Piękno natury współgrające z nowoczesną architekturą. Więcej niż ośrodek wypoczynkowy  - to bardziej dotknięcie wnętrza człowieka, odcięcie się od bodźców będących domeną świata. Anapausis to oaza spokoju i poszukiwania rozwoju osobowości i rodziny poprzez wspólne przebywanie. Anapausis to także miejsce nad jeziorem, gdzie można uprawiać zdrowe dla ciała i ducha aktywności. W ofercie organizacja wesela, ślub w plenerze, sala bankietowa, sala konferencyjna... dowiedz się więcej...

DANE KONTAKTOWE: tel.: 68 391 50 94 kom.: 660 533 909 e-mail: biuro@anapausis.pl